facebook
 • Orkest

  In het harmonieorkest van Advendo worden de prachtige klanken van verschillende instrumenten samengebracht tot mooie muzikale stukken. Dit vergt tijd, oefening en ervaring, waartoe Advendo veel kansen en mogelijkheden biedt...

  Meer info over ons orkest.
 • Slagwerkgroep

  De slagwerkgroep van Advendo bestaat momenteel uit ongeveer 40 leden inclusief leerlingen en komt uit op eredivisieniveau. Alles over de oprichting en geschiedenis, de groei, de veranderingen, interviews, informatie over lid worden, optredens....

  Meer info over onze slagwerkgroep.
 • Majorettes

  Majorette of twirlen, hoe je het ook noemen wil, is meer dan het marcheren op straat en het gooien met een stokje (baton). Binnen de vereniging richten wij ons, naast het aanleren van batontechnieken, ook op houdingsaspecten, danstechnieken...

  Meer info over twirlen.

Nieuws

 • Muziek leren maken? Kom in september naar Advendo!

Muziek leren maken? Kom in september naar Advendo!


In een paar maanden muziek leren maken bij Advendo

 

Blokfluit, klokkenspel en boomwhackers: bij Advendo leer je op verschillende manieren om samen met (nieuwe) vriendjes en vriendinnetjes muziek te maken.  Deze afwisselende lessen worden elke week gegeven voor kinderen van 7 t/m 9 jaar. Je leert al snel noten lezen en liedjes spelen en mag zelfs al samen liedjes spelen met onze orkesten! Hier kun je al even kijken naar alle instrumenten die er zijn bij onze club. Natuurlijk mag je de instrumenten ook zelf proberen tijdens je lessen. Na een paar maanden ben je er helemaal klaar voor: muziek leren maken op het instrument welke jij het coolst vindt. De lessen vinden elke maandag plaats van 15.45u tot 16.30u. De cursus start 30 september en kost €12,50 per maand. Aanmelden kan tot 24 september via leerling@advendo-nijverdal.nl. Wij hebben er weer zin in!

 

 

 

 

Advendo

Welkom op de website van Koninklijke Christelijke Muziekvereniging Advendo. Op onze website kunt u kennis maken met onze vereniging. Deze bestaat uit 3 secties: Orkest, Slagwerkgroep en Twirl.

Agenda Bekijk complete Agenda
Twitter
 • 21-07-2017, 20:41

 • 08-07-2017, 17:49

 • 08-07-2017, 22:05

 • 05-07-2017, 08:20

 • 17-06-2017, 14:36

 • 01-06-2017, 12:00