facebook
 • Orkest

  In het harmonieorkest van Advendo worden de prachtige klanken van verschillende instrumenten samengebracht tot mooie muzikale stukken. Dit vergt tijd, oefening en ervaring, waartoe Advendo veel kansen en mogelijkheden biedt...

  Meer info over ons orkest.
 • Slagwerkgroep

  De slagwerkgroep van Advendo bestaat momenteel uit ongeveer 40 leden inclusief leerlingen en komt uit op eredivisieniveau. Alles over de oprichting en geschiedenis, de groei, de veranderingen, interviews, informatie over lid worden, optredens....

  Meer info over onze slagwerkgroep.
 • Majorettes

  Majorette of twirlen, hoe je het ook noemen wil, is meer dan het marcheren op straat en het gooien met een stokje (baton). Binnen de vereniging richten wij ons, naast het aanleren van batontechnieken, ook op houdingsaspecten, danstechnieken...

  Meer info over twirlen.

Nieuws

 • Oud papier tot mei 2015

Oud papier tot mei 2015


ADVENDO ZAL NOG TOT 1 MEI 2015 PAPIER INZAMELEN! 

De gemeente heeft de komst van de blauwe bakken aangekondigd. Echter zal dit nog even duren, wat betekent dat Advendo nog tot 1 mei papier inzamelt bij de containers bij het Advendohuis (Koersendijk 1). 

Wij hopen u tot die tijd nog vaak te mogen begroten bij de container!

Elke dag zijn de containers bij het Advendohuis aan de koersendijk (bij de evenementenweide) geopend en wij ontvangen graag uw oud papier. Door uw oud papier naar Advendo te brengen draagt u uw krantje bij om onze vereniging in stand te houden.

Zware dozen? Op zaterdag helpen wij u graag van 09:00 - 12:15.

(Foto: Jan Broekman)

Advendo

Welkom op de website van Koninklijke Christelijke Muziekvereniging Advendo. Op onze website kunt u kennis maken met onze vereniging. Deze bestaat uit 3 secties: Orkest, Slagwerkgroep en Twirl.

Agenda Bekijk complete Agenda
Twitter
 • 21-07-2017, 20:41

 • 08-07-2017, 17:49

 • 08-07-2017, 22:05

 • 05-07-2017, 08:20

 • 17-06-2017, 14:36

 • 01-06-2017, 12:00