facebook
 • Orkest

  In het harmonieorkest van Advendo worden de prachtige klanken van verschillende instrumenten samengebracht tot mooie muzikale stukken. Dit vergt tijd, oefening en ervaring, waartoe Advendo veel kansen en mogelijkheden biedt...

  Meer info over ons orkest.
 • Slagwerkgroep

  De slagwerkgroep van Advendo bestaat momenteel uit ongeveer 40 leden inclusief leerlingen en komt uit op eredivisieniveau. Alles over de oprichting en geschiedenis, de groei, de veranderingen, interviews, informatie over lid worden, optredens....

  Meer info over onze slagwerkgroep.
 • Majorettes

  Majorette of twirlen, hoe je het ook noemen wil, is meer dan het marcheren op straat en het gooien met een stokje (baton). Binnen de vereniging richten wij ons, naast het aanleren van batontechnieken, ook op houdingsaspecten, danstechnieken...

  Meer info over twirlen.

Nieuws

  • 95
  • 94

Openingsconcert 125 jaar Advendo


Afgelopen zaterdag, 25 januari, startte Advendo het jublieumjaar goed met een prachtig openingsconcert, waarin alle secties hun bijdrage hebben geleverd. Er werden mooie nummers gespeeld door het A-orkest, waarop de twirlers dansten en ook heeft Sico Latul met zijn stem een mooie invulling gegeven aan het programma. Rakende woorden werden er gesproken, en ook onze oud-leden werden herdacht. Tjitske Bannink en Elise Reijnders vertolkten op hun mallets Comptine d'un autre été en wethouder Coes sprak ook zijn lovende woorden uit over onze vereniging. Het was een mooie avond en vele positieve reacties zijn er dan ook gekomen van de bijna 300 bezoekers!

Als vereniging staat onze vrienschappelijke band centraal, naast de  orkest-, slagwerk-, en twirl optredens. Deze band, zoals Carolien dit vertelde, hebben wij gesymboliseerd door middel van een oranje polsbandje. Deze dragen wij bij de komende activiteiten dit jaar. Dit bandje symboliseert niet alleen de band door muziek, maar ook de band door vriendschap. Dit is in onze vereniging heel belangrijk, en de reden dat wij na 125 jaar nog steeds mooie muziek met elkaar maken.

http://www.youtube.com/watch?v=y1T8DratYa4 You raise me up 

http://www.youtube.com/watch?v=IyzvwP7M3cw Comptine d'un autre été

 

Advendo

Welkom op de website van Koninklijke Christelijke Muziekvereniging Advendo. Op onze website kunt u kennis maken met onze vereniging. Deze bestaat uit 3 secties: Orkest, Slagwerkgroep en Twirl.

Agenda Bekijk complete Agenda
Twitter
 • 21-07-2017, 20:41

 • 08-07-2017, 17:49

 • 08-07-2017, 22:05

 • 05-07-2017, 08:20

 • 17-06-2017, 14:36

 • 01-06-2017, 12:00