facebook
 • Orkest

  In het harmonieorkest van Advendo worden de prachtige klanken van verschillende instrumenten samengebracht tot mooie muzikale stukken. Dit vergt tijd, oefening en ervaring, waartoe Advendo veel kansen en mogelijkheden biedt...

  Meer info over ons orkest.
 • Slagwerkgroep

  De slagwerkgroep van Advendo bestaat momenteel uit ongeveer 40 leden inclusief leerlingen en komt uit op eredivisieniveau. Alles over de oprichting en geschiedenis, de groei, de veranderingen, interviews, informatie over lid worden, optredens....

  Meer info over onze slagwerkgroep.
 • Majorettes

  Majorette of twirlen, hoe je het ook noemen wil, is meer dan het marcheren op straat en het gooien met een stokje (baton). Binnen de vereniging richten wij ons, naast het aanleren van batontechnieken, ook op houdingsaspecten, danstechnieken...

  Meer info over twirlen.

Nieuws

 • Piet van Aartsen voor altijd in ons hart

Piet van Aartsen voor altijd in ons hart


Muziek zal ons voor altijd blijven verbinden.

Verdrietig zijn wij om het plotselinge overlijden van Piet van Aartsen, onze muziekvriend en clubman, onze ‘Mister Advendo’.

Hart voor de club, plezier in samen muziek maken, humor en zijn warme vriendschap voor alle muziekvrienden; dat is hoe wij Piet herinneren. We zullen hem ontzettend missen in ons orkest en in onze club. Maar bovenal zijn wij Piet enorm dankbaar voor zijn buitengewoon loyale bijdrage en inzet sinds jaar en dag. Zijn bijdrage zal altijd in ‘ons cluppie’ voortbestaan en zijn vriendschap dragen wij mee in ons hart. 

Als eerbetoon aan Piet zullen wij spelen tijdens de dienst van woord en gebed welke aanstaande vrijdag zal plaatsvinden. Hier nemen wij afscheid, maar de muziek zal ons voor altijd blijven verbinden.

Advendo

Welkom op de website van Koninklijke Christelijke Muziekvereniging Advendo. Op onze website kunt u kennis maken met onze vereniging. Deze bestaat uit 3 secties: Orkest, Slagwerkgroep en Twirl.

Agenda Bekijk complete Agenda
Twitter
 • 21-07-2017, 20:41

 • 08-07-2017, 17:49

 • 08-07-2017, 22:05

 • 05-07-2017, 08:20

 • 17-06-2017, 14:36

 • 01-06-2017, 12:00