facebook
 • Orkest

  In het harmonieorkest van Advendo worden de prachtige klanken van verschillende instrumenten samengebracht tot mooie muzikale stukken. Dit vergt tijd, oefening en ervaring, waartoe Advendo veel kansen en mogelijkheden biedt...

  Meer info over ons orkest.
 • Slagwerkgroep

  De slagwerkgroep van Advendo bestaat momenteel uit ongeveer 40 leden inclusief leerlingen en komt uit op eredivisieniveau. Alles over de oprichting en geschiedenis, de groei, de veranderingen, interviews, informatie over lid worden, optredens....

  Meer info over onze slagwerkgroep.
 • Majorettes

  Majorette of twirlen, hoe je het ook noemen wil, is meer dan het marcheren op straat en het gooien met een stokje (baton). Binnen de vereniging richten wij ons, naast het aanleren van batontechnieken, ook op houdingsaspecten, danstechnieken...

  Meer info over twirlen.

Nieuws

 • Prijswinnaars loterij 2017

Prijswinnaars loterij 2017


PRIJSWINNAARS LOTERIJ

Gisteren hebben de prijswinnaars hun fietsen opgehaald bij Konijnenbelt Fietsplezier! Onze leden hebben zich enorm ingespannen om de loten te verkopen, en onder de jeugdleden geven wij altijd een cadeautje weg voor de meest verkochte loten. Dit jaar is dit cadeau gegaan naar Savannah, onze superverkoper!

Maar ook onder de volwassenen wordt er fanatiek verkocht, daarom is het ook niet verrassend dat de hoofdprijs is gevallen op een van de door Sandra en Desiree verkochte loten.

Iedereen bedankt voor het kopen en verkopen en natuurlijk veel plezier met de mooie prijzen!

Advendo

Welkom op de website van Koninklijke Christelijke Muziekvereniging Advendo. Op onze website kunt u kennis maken met onze vereniging. Deze bestaat uit 3 secties: Orkest, Slagwerkgroep en Twirl.

Agenda Bekijk complete Agenda
Twitter
 • 21-07-2017, 20:41

 • 08-07-2017, 17:49

 • 08-07-2017, 22:05

 • 05-07-2017, 08:20

 • 17-06-2017, 14:36

 • 01-06-2017, 12:00