facebook
 • Orkest

  In het harmonieorkest van Advendo worden de prachtige klanken van verschillende instrumenten samengebracht tot mooie muzikale stukken. Dit vergt tijd, oefening en ervaring, waartoe Advendo veel kansen en mogelijkheden biedt...

  Meer info over ons orkest.
 • Slagwerkgroep

  De slagwerkgroep van Advendo bestaat momenteel uit ongeveer 40 leden inclusief leerlingen en komt uit op eredivisieniveau. Alles over de oprichting en geschiedenis, de groei, de veranderingen, interviews, informatie over lid worden, optredens....

  Meer info over onze slagwerkgroep.
 • Majorettes

  Majorette of twirlen, hoe je het ook noemen wil, is meer dan het marcheren op straat en het gooien met een stokje (baton). Binnen de vereniging richten wij ons, naast het aanleren van batontechnieken, ook op houdingsaspecten, danstechnieken...

  Meer info over twirlen.

Nieuws

  • 325
  • 324
  • 322
  • 321

Slotavond Rabobank Clubkas


🏦 RABO CLUBKAS CAMPAGNE GROOT SUCCES 🏦

Wat overweldigend toen we gisteren na een leuke avond in het Heracles stadion een brochure uitgereikt kregen, waarna we onze ogen niet konden geloven: maar liefst €1205,64 voor onze club, waar we zeker een mooi Advendo's Got Talent van kunnen gaan organiseren!

We willen alle mensen die op ons gestemd hebben enorm bedanken, wat is het fijn dat zoveel mensen de moeite hebben genomen om onze club te steunen met een stem. Geweldig, zo'n achterban!

Extra speciaal maakte deze avond dat onze slagwerkgroep daar hun show 'Balance' heeft uitgevoerd. Dit was natuurlijk een bijzondere ervaring voor onze leden om op te treden in een voetbal stadion. De show ging erg lekker dus iedereen ging dubbel tevreden naar huis. De show kwam erg mooi over op het veld met het grote scherm achter de groep. Een mooie gelegenheid voor Advendo om regionaal te kunnen laten zien waar we mee bezig zijn.

Advendo

Welkom op de website van Koninklijke Christelijke Muziekvereniging Advendo. Op onze website kunt u kennis maken met onze vereniging. Deze bestaat uit 3 secties: Orkest, Slagwerkgroep en Twirl.

Agenda Bekijk complete Agenda
Twitter
 • 21-07-2017, 20:41

 • 08-07-2017, 17:49

 • 08-07-2017, 22:05

 • 05-07-2017, 08:20

 • 17-06-2017, 14:36

 • 01-06-2017, 12:00